Psi Pakiet – asortyment

Psi Pakiet – asortyment

Psi Pakiet to nie tylko woreczki na psie kupy. Zakres naszego asortymentu jest o wiele bardziej interesujący. Wśród stacji i koszy na psie odchody bez problemu znaleźć można produkty, które spełnią wszystkie potrzeby zarówno instytucji dbających o kwestię psich nieczystości jak i właścicieli psów.
Pod pojęciem stacji kryje się wysokie urządzenie, wyposażone w podajnik na woreczki, rozmiarem dostosowany to produkowanych przez nas torebek, oraz w pojemnik zbiorczy, który służy wrzucaniu zużytych już woreczków. W naszej ofercie wyróżnić możemy dwa typy takich urządzeń, oba są wykonane z najwyższą starannością, ze stali znakomitej jakości. Malowana proszkowo, ocynkowana stacja jest prosta w samodzielnym montażu i może zostać zamówiona w dowolnym kolorze, do dyspozycji mamy cała paletę RAL.
Dysponujemy również koszami na psie odchody, urządzenie to jest pojemnikiem bez dystrybutora woreczków, przypominającym zwyczajny kosz, jednak przeznaczonym na te konkretnie odpady. W tym przypadku także możemy mówić o wysokiej jakości wykonania.
W naszej ofercie znajdują się również dystrybutory woreczków bez pojemnika zbiorczego. Istnieje możliwość zamontowania ich w ziemi lub na ścianie. Jest to znakomite rozwiązanie dla instytucji, które nie chcą montować urządzeń typu 2w1. Całą ofertę dystrybutorów można zobaczyć na stronie.
Drugim rodzajem produktów jakie oferujemy, służących poprawie higieny w miejscach, które odwiedzają psy, są woreczki na nieczystości. W stu procentach ekologiczne worki PE-HD z dodatkiem d2w są całkowicie biodegradowalne, a co za tym idzie bezpieczne w użytkowaniu. Rozkład jednorazowej torebki na psie odchody wynosi 24 miesiące.
Nasza oferta zawiera również duże worki, do pojemnika zbiorczego. Doskonałe jakościowo worki wspaniale sprawdzają się zarówno w zwykłych koszach, jak i tych przeznaczonych na psie odchody. Pełen opis znajduje się na naszej stronie.

 

About the Author

auch2015 administrator